Литий диск Alutec Grip 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 3Фото 4 | від 4 390 до 7 525 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Grip 110
Характеристики
Alutec Grip 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Grip R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 (graphite) 1000487607 | 4 390 грн. |
Диски Alutec Grip 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (graphite) | 4 434 грн. |
Alutec Grip R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Silver GR60538V71-0 | 4 631 грн. |
Alutec Grip polar silver R15 W6.0 PCD5x100 ET38 DIA57.1 | 7 525 грн. |
Литі диски Alutec Grip R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 (graphite) | 4 560 грн. |
Alutec Grip graphite R15 W6.0 PCD5x100 ET38 DIA57.1 | 4 837 грн. |
Диски Alutec Grip 6x15 5x100 ET38 DIA57,1 (graphite) (1000487607) | 5 495 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі