Литий диск ATS Perfektion 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA70,1
Відео 1Фото 24 | від 10 353 до 15 492 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації ATS Perfektion 23
Характеристики
ATS Perfektion 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Perfektion 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA70,1
Сортувати
ATS Perfektion R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA70.1 Racing black lip polished | 15 492 грн. |
ATS PERFEKTION Racing-Schwarz Hornpoliert (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70. | 11 799 грн. |
Ats Perfektion R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Racing Black Horn Polished | 10 353 грн. |
ATS Perfektion (8.5J x 19 5x114.3 ET40 DIA70.1) Matt Black На замовлення з | 12 558 грн. |
Ats Perfektion R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Racing Black Horn Polished | 10 804 грн. |
Диски ATS Perfektion 8,5x19 5x114,3 ET40 DIA70,1 (racing black lip polishe | 11 073 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі