Литий диск ATS StreetRallye 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 2Фото 50 | від 6 126 до 7 544 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 77
Характеристики
ATS StreetRallye 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
ATS StreetRallye R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 polar silver | 6 885 грн. |
ATS STREETRALLYE Dark-Grey (R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 6 699 грн. |
ATS StreetRallye W6.5 R16 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Polar Silver | 7 544 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Grey SY65638V77-6 | 6 126 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Grey | 6 331 грн. |
ATS STREETRALLYE Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 6 699 грн. |
ATS StreetRallye W6.5 R16 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Dark Grey | 7 406 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x100 ET38 DIA57,1 (polar silver) (100111667 | 6 239 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x100 ET38 DIA57,1 (dark grey) (1001116696) | 6 239 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі