Литий диск Ronal R56 6,5x16/5x100 ET40 DIA68
Фото 3 | від 5 181 до 7 484 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R56 132
Характеристики
Ronal R56 6,5x16/5x100 ET40 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6,5x16/5x100 ET40 DIA68
Сортувати
Ronal R56 Kristallsilber (R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA68) | 6 999 грн. |
Ronal R56 R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA68.1 Silver 56R6665.03X/030 | 7 051 грн. |
Ronal R56 CS R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA68.0 | 7 479 грн. |
Ronal R56 (6.5J x 16 5x100 ET40 DIA68.1 Mattschwarz) | 5 871 грн. |
Ronal R56 Mattschwarz (R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA68) | 5 999 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі