Литий диск ATS StreetRallye 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 2Фото 50 | від 6 032 до 7 199 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 77
Характеристики
ATS StreetRallye 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 6,5x16/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
ATS StreetRallye R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 polar silver | 6 987 грн. |
ATS STREETRALLYE Dark-Grey (R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6) | 7 199 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Grey SY65638O87-6 | 6 596 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Grey | 6 818 грн. |
ATS StreetRallye R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Dark Grey | 7 037 грн. |
ATS STREETRALLYE Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6) | 6 499 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (dark grey) (1001116692) | 6 652 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x105 ET38 DIA56,6 (polar silver) (100111667 | 6 032 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі