Литий диск Alutec Singa 6,5x16/5x105 ET41 DIA56,6
Фото 23 | від 6 111 до 7 498 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Alutec Singa 46
Характеристики
Alutec Singa 6,5x16/5x105 ET41 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 6,5x16/5x105 ET41 DIA56,6
Сортувати
ALUTEC Singa R16 W6.5 PCD5x105 ET41 DIA56.6 polar silver | 6 582 грн. |
Alutec SINGA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R16 W6.5 PCD5x105 ET41 DIA56.6) | 7 199 грн. |
Alutec Singa polar silver R16 W6.5 PCD5x105 ET41 DIA56.6 | 7 130 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x105 ET41 DIA56.6 Black Polished Front SIN65641O | 6 387 грн. |
Alutec SINGA (6.5J x 16 5x105 ET41 DIA56.6 Polar Silver) | 6 678 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі