Литий диск ATS StreetRallye 7x17/4x100 ET45 DIA63,3
Відео 2Фото 50 | від 7 396 до 8 948 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 76
Характеристики
ATS StreetRallye 7x17/4x100 ET45 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 7x17/4x100 ET45 DIA63,3
Сортувати
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Racing Black SY70745A24-5 | 7 690 грн. |
ATS StreetRallye W7.0 R17 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Black | 8 856 грн. |
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Racing Black | 8 018 грн. |
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Rallye White SY707.45.A2 | 8 394 грн. |
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Anthracite SY70745A27-6 | 7 968 грн. |
ATS StreetRallye Grey Painted R17 W7.0 PCD4x100 ET45 DIA63.3 | 8 948 грн. |
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Rallye White | 8 686 грн. |
Ats Streetrallye R17 W7 PCD4x100 ET45 DIA63.3 Anthracite | 8 241 грн. |
Диски ATS StreetRallye 7x17 4x100 ET45 DIA63,3 (racing black) (1001272514) | 7 396 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі