Фарбопульт Auarita ST-3000-1.8LM
Auarita ST-3000-1.8LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-3000-1.8LM
Краскопульт пневматический Auarita (ST-3000-1.8LM) | 2 587 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA LVMP 600мл d1,8мм (ST-3000-1.8LM) | 2 587 грн. |
Пневмораспылитель LVMP верх. п/б 600мл, 1,8мм AUARITA ST-3000-1.8LM | 2 535 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,8 мм | 2 587 грн. |
Пневморозпилювач LVMP верх. п/б 600мл, 1,8мм AUARITA ST-3000-1.8LM | 2 587 грн. |
Модификації Auarita ST-3000-1.8LM
Ціни на Auarita ST-3000-1.8LM |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-3000-1.3LM | від 2 535 грн. | 5 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.4LM | від 2 587 грн. | 5 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.8LM | від 2 535 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →