Фарбопульт Auarita ST-3000-1.0
Відео 1Фото 7 |
Auarita ST-3000-1.0 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Auarita ST-3000-1.0
Ціни на Auarita ST-3000-1.0 |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-3000-1.0 | від 281 грн. | 2 пропозиції | ||
Auarita ST-3000-1.3 | від 2 458 грн. | 8 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.4 | від 2 535 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.8 | від 2 458 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →