Фарбопульт Auarita ST-2000-1.8LM
Auarita ST-2000-1.8LM |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-2000-1.8LM
Краскопульт пневматический Auarita (H-2002-1.8LM) | 2 510 грн. |
Краскораспылитель пневматический LVMP верх. п/б 600мл, 1,8мм AUARITA H-200 | 2 385 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,8 мм | 2 510 грн. |
Модификації Auarita ST-2000-1.8LM
Ціни на Auarita ST-2000-1.8LM |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-2000-1.3LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.4LM | від 2 385 грн. | 6 пропозицій | ||
Auarita ST-2000-1.8LM | від 2 385 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →