Навушники
Audio-Technica ATH-PRO5X
Відео 1Фото 10 |
Audio-Technica ATH-PRO5X |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica ATH-PRO5X
Усі ціни 6 →Навушники Audio-Technica ATH-PRO5x White | 4 413 грн. |
Навушники Audio-Technica ATH-PRO5X White AT-0140 | 4 413 грн. |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-PRO5X Black | 4 413 грн. |
Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-PRO5x White | 4 999 грн. |
Навушники Audio-Technica ATH-PRO5x Black | 4 413 грн. |
Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-PRO5x Black | 4 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →