Вантажна шина Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L
Усі ціни 11 →Aufine ADR3 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 154/151L | 13 303 грн. |
Aufine ADR3 (ведущая) 295/80 R22.5 154/151L PR18 | 12 291 грн. |
Aufine ADR3 (приводная) 295/80 R22.5 154/151L 18PR | 11 684 грн. |
Вантажна шина AUFINE ADR3 295/80R22.5 154/151L | 12 291 грн. |
Вантажна шина AUFINE ADR3 295/80R22.5 154/151L | 12 407 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L
Ціни на Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M | від 12 953 грн. | 1 пропозиція | ||
Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L | від 11 684 грн. | 11 пропозицій | ||
Aufine ADR3 315/70 R22.5 154L | від 11 540 грн. | 13 пропозицій |