Вантажна шина Aufine AF142 9 R20 144L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine AF142 9 R20 144L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine AF142 9 R20 144L
Усі ціни 7 →Aufine AF142 (ведуча вісь) 9.00 R20 144/142L | 10 246 грн. |
Aufine AF142 (универсальная) 9.00 R20 144/142L | 9 390 грн. |
Aufine AF142 (универсальная: Ромб) 9.00 R20 144/142L 16PR | 9 044 грн. |
Aufine AF142 Conqueror (9/R20 144L) | 9 576 грн. |
Aufine AF142 (ведуча вісь) 9.00 R20 144/142L | 10 229 грн. |
Aufine AF142 (ведущая ось) 9.00 R20 144/142L | 10 244 грн. |
Aufine AF142 універсальна універсальна (9R20 144/142L) 299430 | 9 308 грн. |