Литий диск AUTEC Quantro 6,5x16/5x114,3 ET44 DIA66,1
Відео 5Фото 5 | від 6 920 до 9 936 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6,5x16/5x114,3 ET44 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6,5x16/5x114,3 ET44 DIA66,1
Сортувати
AUTEC Quantro R16 W6.5 PCD5x114,3 ET44 DIA66.1 BLACK POLISHED | 9 720 грн. |
Autec Quantro 6.5x16 5x114.3 ET44 DIA66.1 BP | 7 558 грн. |
Autec Quantro (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET44 DIA66.1) schwarz poliert | 8 000 грн. |
Диски Autec Quantro 6,5x16 5x114,3 ET44 DIA66,1 (black polished) | 7 950 грн. |
Autec Quantro 6.5x16 5x114.3 ET44 DIA66.1 S | 6 920 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі