Литий диск MOMO Massimo 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,3
Відео 2Фото 3 | від 6 611 до 9 382 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MOMO Massimo 24
Характеристики
MOMO Massimo 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Massimo 7x16/5x114,3 ET45 DIA72,3
Momo Massimo R16 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut WMSB706 | 9 067 грн. |
Momo Massimo R16 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut | 9 382 грн. |
Диски Momo Massimo 7x16 5x114,3 ET45 DIA72,3 (matt black diamond cut) (100 | 6 611 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі