Литий диск AUTEC Skandic 6,5x16/5x100 ET40 DIA60,1
Відео 2Фото 12 | від 5 170 до 7 433 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 117
Характеристики
AUTEC Skandic 6,5x16/5x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 6,5x16/5x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Autec Skandic 6.5x16 5x100 ET40 DIA60.1 S | 5 170 грн. |
Autec SKANDIC Brillantsilber (R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1) | 6 499 грн. |
Autec Skandic R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 Black Matt S6516405031122 | 5 995 грн. |
Autec Skandic Black Matt R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 7 433 грн. |
Autec Skandic R16 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 Black Matt | 6 196 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі