Литий диск AUTEC Wizard 7x16/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 4Фото 9 | від 6 599 до 8 580 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 71
Характеристики
AUTEC Wizard 7x16/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 7x16/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Autec WIZARD (W) Gunmetal Matt (R16 W7.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 7 599 грн. |
Autec Wizard (W) R16 W7 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Gunmetal Matt W7016355112526 | 7 821 грн. |
Autec Wizard Gunmetal Matt R16 W7.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 8 580 грн. |
Autec Wizard (W) R16 W7 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Gunmetal Matt | 8 089 грн. |
Диски Autec Wizard 7x16 5x120 ET35 DIA72,6 (matt gun metal) (1002226070) | 7 065 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R16 W7 PCD5x120 ET35 DIA72,6 ID34701 | 6 599 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі