Литий диск AUTEC Xenos 6,5x16/5x118 ET47 DIA71,1
Відео 3Фото 5 | від 5 870 до 8 740 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 75
Характеристики
AUTEC Xenos 6,5x16/5x118 ET47 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 6,5x16/5x118 ET47 DIA71,1
Сортувати
Autec Xenos 6.5x16 5x118 ET47 DIA71.1 S | 5 870 грн. |
Autec XENOS (X) Brillantsilber (R16 W6.5 PCD5x118 ET47 DIA71.1) | 7 299 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x118 ET47 DIA71.1 Black Matt X6516475102222 | 7 592 грн. |
Autec Xenos Brilliant Silver R16 W6.5 PCD5x118 ET47 DIA71.1 | 8 510 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x118 ET47 DIA71.1 Silver | 7 371 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі