Литий диск Rial Transporter 5 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1
Відео 1Фото 4 | від 6 339 до 8 898 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Rial Transporter 5 16
Характеристики
Rial Transporter 5 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 5 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1
Сортувати
Литые диски Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1 (black) 100232 | 6 339 грн. |
Rial TRANSPORTER Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1) | 8 499 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1 Silver TP65650P41 | 6 702 грн. |
Rial Transporter polar silver R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1 | 8 810 грн. |
Rial Transporter (6.5J x 16 5x118 ET50 DIA71.1 Polar Silver) | 8 642 грн. |
Rial TRANSPORTER Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1) | 7 799 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x118 ЕТ50 DIA71.1 Black TP65650P42-6 | 8 898 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1 Silver | 7 012 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі