Литий диск AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1
Відео 5Фото 5 | від 6 732 до 10 324 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6,5x16/5x118 ET50 DIA71,1
Сортувати
Autec Quantro 6.5x16 5x118 ET50 DIA71.1 BP | 7 549 грн. |
Autec Quantro (R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1) brilliant silber | 7 240 грн. |
Диски Autec Quantro 6,5x16 5x118 ET50 DIA71,1 (brilliant silver) | 7 227 грн. |
Autec Quantro brilliant silver (R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1) | 7 212 грн. |
Autec Quantro (Q) R16 W6.5 PCD5x118 ET50 DIA71.1 Black Polished Q651650510 | 8 145 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі