Литий диск AUTEC Xenos 9x20/5x108 ET42 DIA63,4
Відео 3Фото 5 | від 10 288 до 16 099 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 9x20/5x108 ET42 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 9x20/5x108 ET42 DIA63,4
Сортувати
AUTEC Xenos R20 W9 PCD5x108 ET42 DIA63.4 Matt Black | 16 099 грн. |
Autec Xenos (9J x 20 5x108 ET42 DIA63.4) Brilliant Silver На замовлення з | 10 855 грн. |
Диски Autec Xenos 9x20 5x108 ET42 DIA63,4 (brilliant silver) (1001163070) | 10 288 грн. |
AUTEC Xenos R20 W9 PCD5x108 ET42 DIA63.4 Brilliant Silver | 15 745 грн. |
Autec Xenos (9J x 20 5x108 ET42 DIA63.4) Black Matt На замовлення з Європи | 13 858 грн. |
Autec Xenos (9J x 20 5x108 ET42 DIA63.4) Brillantsilber На замовлення з Єв | 11 924 грн. |
Autec Xenos (9J x 20 5x108 ET42 DIA63.4) Schwarz matt На замовлення з Євро | 12 276 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі