Намет Autohome Maggiolina Grand Tour S
Відео 14Фото 31 |
Autohome Maggiolina Grand Tour S
Призначення:автомобільна
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:вікно
Матеріал тенту:акрил
Вага:66 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Autohome Maggiolina Grand Tour S
Autohome Maggiolina Grand Tour S Grey | 184 560 грн. |
Autohome Maggiolina Grand Tour S Grey | 189 174 грн. |
Autohome Maggiolina Grand Tour S Grey | 193 788 грн. |
Відеоогляди
Модификації Autohome Maggiolina Grand Tour S
Ціни на Autohome Maggiolina Grand Tour S |
---|---|---|---|---|
Autohome Maggiolina Grand Tour S | від 184 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Autohome Maggiolina Grand Tour M | від 251 441 грн. | 1 пропозиція | ||
Autohome Maggiolina Grand Tour L | від 266 472 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →