Спальний мішок Terra Incognita Alaska 450
Відео 1Фото 5 |
Terra Incognita Alaska 450 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Alaska 450
Усі ціни 82 →Спальний мішок Terra Incognita Alaska 450 синій R | 4 180 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Alaska 450 / right, синій/сірий | 4 180 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Alaska 450 (L) (зелёный) | 4 180 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Alaska 450 / right, синий/сірий | 4 180 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Alaska 450 (r) синий (4823081504597) | 3 786 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →