Літня шина Avon ZV7 205/45 R16 83W
Виберіть розмір шин
Avon ZV7 205/45 R16 83W 205/45 R16 83 W 205/45 R16 87 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avon ZV7 205/45 R16 83W
Шини Avon ZV7 205/45 ZR16 83W | 5 534 грн. |
Avon ZV7 205/45 R16 83W S460016 | 5 080 грн. |
Avon ZV7 205/45 R16 83W | 5 432 грн. |
Відеоогляди
Модификації Avon ZV7 205/45 R16 83W
Ціни на Avon ZV7 205/45 R16 83W |
---|---|---|---|---|
Avon ZV7 205/45 R16 83W | від 5 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Avon ZV7 205/45 R16 87W | від 5 152 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →