Литий диск Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 2Фото 4 | від 8 503 до 10 088 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Avus Racing AC-M03 41
Характеристики
Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-M03 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Hyper Silver | 8 759 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Polished Lip 10000 | 9 749 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Polished Lip | 10 088 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 BLACK POLISHED | 9 315 грн. |
Avus Racing AC-M03 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 black polished lip | 8 503 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі