Стабілізатор напруги Powercom TCA-3000 3 кВА / 1500 Вт
Відео 2Фото 5 |
Купити Powercom TCA-3000 3 кВА / 1500 Вт
Усі ціни 35 →Стабилизатор напряжения POWERCOM TCA-3000 | 2 555 грн. |
Powercom Powercom TCA-3000 black | 2 256 грн. |
Powercom tca-3000 черный | 2 258 грн. |
Стабілізатор напруги Powercom TCA-3000 black релейний 3000VA/1500W 4Schuko | 2 256 грн. |
Стабілізатор напруги PowerCom TCA-3000 чорний, 1500Ват | 2 245 грн. |
Компактний стабілізатор напруги серії TCA під знаком марки Powercom поставлений на сторожі захисту домашньої побутової техніки та електроніки від високовольтних імпульсів і струмів короткого замикання.
Автонормалізація
Модель зібрана в корпусі підлогового способу «паркування» з розмірами 115x93x136 мм. Вага стабілізатора в зборі дорівнює 2.3 кг. Девайс забезпечує автоматичне регулювання напруги живлення в межах 176-264 В за допомогою електронного управління. Сумарна потужність пристроїв що підключаються до нього впирається в «стелю» 1500 Вт. Цього вистачить на живлення комп'ютера, телевізора, настільної лампи і ще залишиться небагато вільної потужності під немарнотратні за своєю природою системи керування автономним тепло - і водопостачанням.
Класична схемотехніка
Модель «побудована» за класичною схемотехнікою — всередині неї встановлений автотрансформатор з перемикаючимися за допомогою реле обмотками. Під час роботи приладу релюшки часом настирливо клацають, про що свідчать численні відгуки до стабілізатора. На вихід пристрою винесена одна розетка із заземляючими контактами для підключення споживачів ззовні.
Без сучка і задирочки
В роботі приладу допускається похибка не більше 5 % від еталонної цифри напруги у 230 В. При цьому ККД стабілізатора виміряно в межах 95 %. Всю побутову техніку в будинку на нього «посадити» не вийде, проте найбільш примхливі до стрибків «вольтажу» в розетках девайси будуть працювати в парі з моделлю, що називається, без сучка і задирки.
Модификації Powercom TCA-3000
Ціни на Powercom TCA-3000 |
---|---|---|---|---|
Powercom TCA-600 0.6 кВА / 300 Вт | від 949 грн. | 33 пропозиції | ||
Powercom TCA-1200 1.2 кВА / 600 Вт | від 1 099 грн. | 74 пропозиції | ||
Powercom TCA-2000 2 кВА / 1000 Вт | від 1 483 грн. | 36 пропозицій | ||
Powercom TCA-3000 3 кВА / 1500 Вт | від 1 699 грн. | 35 пропозицій |