Стабілізатор напруги Awattom SNTPTSh-13.2 13200 Вт
Товар застарів 27 900 грн. Тип стабілізатора: симісторний; Вхідна напруга: 400 В (3 фази); Потужність (Вт): 13200; Вхідна напруга (В): 138-525; Точність вихідної напруги (±), %: 5; Швидкість спрацьовування (мс): 20; ККД (%): 95; Габарити (мм): 755x515x220; |
Awattom SNTPTSh-13.2 13200 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 13200 Вт
Вхідна напруга:138-525 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNTPTSh-13.2:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 3x16
- Модель SNTPT-13.2 — діапазон вхідної напруги – 242-479 В
- Модель SNTPTSh-13.2 — діапазон вхідної напруги – 138-525 В
Модификації Awattom SNTPTSh-13.2
Ціни на Awattom SNTPTSh-13.2 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNTPTSh-26.4 26400 Вт | від 135 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-33.0 33000 Вт | від 166 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-41.6 41600 Вт | від 199 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-52.8 52800 Вт | від 271 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-66.0 66000 Вт | від 299 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-82.5 82500 Вт | від 151 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNTPTSh-105.0 105000 Вт | від 187 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →