Навушники
Awei T52 Pro
Відео 3Фото 9 |
Awei T52 Pro |
|
Прозора кришка кейсу, підсвічування. Просторовий звук.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei T52 Pro
Усі ціни 8 →Бездротові вакуумні Bluetooth навушники в кейсі AWEI T52 PRO TWS Чорний US | 1 461 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Awei T52 Pro із вбудованим мікрофоном чорни | 1 350 грн. |
Бездротові вакуумні Bluetooth навушники в кейсі AWEI T52 PRO TWS Чорний з | 1 448 грн. |
Бездротові вакуумні Bluetooth навушники в кейсі AWEI T52 PRO TWS Чорний 35 | 1 448 грн. |
Бездротові вакуумні Bluetooth навушники в кейсі AWEI T52 PRO TWS USB-Type- | 1 448 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →