BASEUS Bowie WM03
Фото 13 |
BASEUS Bowie WM03 |
|
Зручні, легкі та стильні внутрішньоканальні навушники-вкладиші класу True Wireless зразка 2022 року з підтримкою технології Multipoint, зручним сенсорним керуванням, спеціальним ігровим режимом та гарною автономністю. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, включаючи молодіжну аудиторію, яка часто використовує гаджети для ігор та перегляду відеоконтенту.
Навушники BASEUS Bowie WM03 повністю позбавлені проводів та надає користувачеві справжню свободу руху. Для бездротового сполучення з пристроєм-джерелом використовується енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.3, що забезпечує високу енергоефективність, покращену стабільність з'єднань та скорочує до мінімуму час підключення до пристрою-джерела. Ця модель обладнана системою інтегрованих всеспрямованих мікрофонів та ефективну систему шумоподавлення ENC, що забезпечує впевнену передачу голосу та дозволяє спілкуватися з абонентами стільникового зв'язку в режимі hands-free. Енергії, що накопичується у вбудованих акумуляторах, вистачає на 8 годин звучання, а використання комплектного зарядного кейсу з магнітною фіксацією збільшує цей час до вражаючих 38 годин. Виробником гарантується сумісність з широким асортиментом Android-і iOS-гаджетів. Підтримка ігрового режиму забезпечує низькі затримки, важливі швидкого реагування на ігрову ситуацію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie WM03
Усі ціни 65 →Бездротові навушники Baseus Bowie WM03 TWS з вбудованим мікрофоном Bluetoo | 1 499 грн. |
Навушники Baseus Bowie WM03 Black | 1 069 грн. |
Наушники Baseus Bowie WM03 Black (NGTW330401) | 1 025 грн. |
Baseus Bowie WM03 TWS (NGTW330302) White | 1 440 грн. |
Бездротові навушники Baseus Encok WM03 TWS Black (NGTW330401) NGTW330401 | 1 049 грн. |