Унітаз AXA Wild 3006001
Фото 3 |
AXA Wild 3006001 |
|
Унітаз може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Wild 3006001
Усі ціни 12 →Підвісний унітаз AXA Wild 3006001 без сидіння | 7 800 грн. |
Унітаз підвісний NoRim (безободковий) AXA Wild, з сидінням Soft Close, біл | 11 128 грн. |
Унітаз підвісний AXA Wild Norim, безободковий, білий (3006001) | 12 647 грн. |
Унітаз підвісний AXA Wild 3006001 із сидінням Soft Close 3006001+AF3001+FI | 10 500 грн. |
Унитаз подвесной AXA Wild черный матовый 3006007 с сиденьем Soft Close | 12 500 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →