Унітаз AXA Glomp 02010 (0201001)
Фото 4 |
AXA Glomp 02010 |
|
Унітаз може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Glomp 02010
Усі ціни 10 →Підвісний унітаз AXA Glomp 0201001 без сидіння | 6 500 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий AXA Glomp без сидіння 0201001 | 11 055 грн. |
Унітаз підвісний AXA Glomp Norim, безободковий, білий (0201001) | 11 175 грн. |
Унитаз подвесной AXA Glomp 0201001 с сиденьем Soft Close | 6 500 грн. |
Унітаз підвісний Axa Glomp 0201001 А00023736 | 11 042 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →