Унітаз Roca The Gap A34H470000
Відео 3Фото 5 |
Roca The Gap A34H470000 |
|
Технологія Rimless – відсутня обідок на внутрішній стороні чаші
Додатково унітаз може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A34H470000
Усі ціни 22 →Унітаз підвісний Roca Gap Clean Rim A34H470000 з сидінням Slim Soft Close | 12 819 грн. |
Унітаз підвісний Roca GAP Clean Rim з кришкою Slim Soft-Close A34H470000 | 9 680 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA GAP із сидінням з мікроліфтом A34 | 13 075 грн. |
Roca Roca Gap Rimless A34H470000, с сиденьем Slim, slow-closing | 13 075 грн. |
Унитаз подвесной ROCA GAP Rimless с сидением Slim slow-closing (A34H470000 | 13 075 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →