Унітаз AXA DP 84010 (8401001)
AXA DP 84010 |
|
Унітаз може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA DP 84010
Усі ціни 13 →Підвісний унітаз AXA DP 8401001 без сидіння | 7 700 грн. |
Унітаз підвісний NoRim (безободковий) AXA DP, з сидінням Soft Close Slim, | 12 604 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий AXA DP без сидіння 8401001 | 14 269 грн. |
Унітаз підвісний AXA DP NORIM, білий (8401001) | 14 423 грн. |
Унітаз підвісний Axa DP 8401001 А00023687 | 14 269 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →