Змішувач Axor Citterio 39446000
Axor Citterio 39446000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio 39446000
Усі ціни 8 →Змішувач двовентильний на борт ванни з душем Hansgrohe Axor Citterio 39446 | 65 327 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio 39446000 | 53 920 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio 39446000 | 55 268 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio 39446000 | 56 616 грн. |
Змішувач двовентильний на борт ванни з душем Hansgrohe Axor Citterio 39454 | 79 792 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Citterio 39446000:
- Додаткового купується вбудований монтажний короб
РекомендуємоПорівняти в таблиці →