Змішувач Axor Starck 10117000
Axor Starck 10117000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Starck 10117000
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини з джойстиком Axor Starck хром 10117000 | 21 882 грн. |
Змішувач для раковини Axor Starck 10117000 | 21 781 грн. |
Змішувач для умивальника Axor STARCK 89 мм, без донного клапана, хром 1011 | 24 722 грн. |
Hansgrohe Axor Starck 10117000 | 17 600 грн. |
Hansgrohe Axor Starck 10117000 | 18 040 грн. |
Hansgrohe Axor Starck 10117000 | 18 480 грн. |
Змішувач на умивальник Axor Starck без донного клапана, хром (10117000) | 28 023 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Starck 10117000:
- В комплект входить зливний набір з фіксованою кришкою
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →