Змішувач Axor Starck 10030000
Axor Starck 10030000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Starck 10030000
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини двовентильний з донним клапаном Axor Starck хром 100 | 26 897 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний HANSGROHE AXOR Starck хром латунь з | 33 647 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Starck (10030000) 10030000 | 33 647 грн. |
Змішувач з двома ручками для раковини AXOR Starck (10030000) | 33 148 грн. |
Hansgrohe Axor Starck 10030000 | 21 960 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Starck 10030000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →