Литий диск AXXION AX7 Super Concave 10,5x20/5x112 ET40 DIA72,6
Відео 2Фото 4 | від 16 454 до 16 656 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AXXION AX7 Super Concave 40
Характеристики
AXXION AX7 Super Concave 10,5x20/5x112 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXXION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXXION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AXXION AX7 Super Concave 10,5x20/5x112 ET40 DIA72,6
Axxion AX7 Super Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA72.6 ANTHRACITE | 16 656 грн. |
Axxion AX7 Super Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA72.6 matt black lacque | 16 454 грн. |
Axxion AX7 Super Concave R20 W10.5 PCD5x112 ET40 DIA72.6 mirror black poli | 16 605 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі