Навушники
Poly Voyager Surround 80 UC MS USB-C (8H2G3AA)
Відео 9Фото 3 |
Poly Voyager Surround 80 UC MS USB-C |
|
Адаптивне шумозаглушення, 10 мікрофонів, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Surround 80 UC MS USB-C
Усі ціни 25 →Наушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo 8G7U0AA | 17 043 грн. |
Наушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C Hs + USB-C/A Stereo Black (8G7U0 | 16 443 грн. |
Навушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo (8G7U0AA) | 16 957 грн. |
Наушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo 8G7U0AA | 15 691 грн. |
Навушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo (8G7U0AA) 8 | 15 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →