Дитячий електромобіль Bambi JJ2164
Фото 9 |
Bambi JJ2164
Вік:від 3-х років
Дизайн:автомобіль
Вага дитини:до 30 кг
Час їзди:до 90 хв
Макс. швидкість:5 км/год
Всі характеристики
Купити Bambi JJ2164
Усі ціни 20 →Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi JJ2164EBLR-1 Білий | 8 227 грн. |
Машина JJ2164EBLR-1 | 10 212 грн. |
Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi JJ2164EBLR-2 Чорний | 8 227 грн. |
Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi JJ2164EBLR-3 Червоний | 8 227 грн. |
Машина JJ2164EBLR-3 | 10 212 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Bambi JJ2164:
- Два мотора
РекомендуємоПорівняти в таблиці →