Електромотоцикл Bambi M 5036EL
Фото 26 |
Bambi M 5036EL
Вік:від 3-х років
Дизайн:мотоцикл
Вага дитини:до 30 кг
Макс. швидкість:8 км/год
Кількість передач:1 шт
Всі характеристики
Купити Bambi M 5036EL
Усі ціни 6 →Дитячий електромотоцикл Bambi M 5036EL-3 Червоний | 6 719 грн. |
Електромотоцикл дитячий Bambi Racer M 5036EL-4 | 7 745 грн. |
Дитячий електромотоцикл Bambi M 5036EL-4 Синій | 6 719 грн. |
Електромотоцикл дитячий Bambi Racer M 5036EL-3 | 7 745 грн. |
Дитячий електромотоцикл 2 колісний Bambi M 5036EL (Синій) | 7 960 грн. |
Дитячий електромотоцикл 2 колісний Bambi M 5036EL (Червоний) | 7 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →