Razer Hammerhead TWS
Відео 23Фото 20 |
Razer Hammerhead TWS |
|
Стильна і надійна бездротовий геймерська гарнітура з вбудованими мікрофонами для оперативного спілкування в ігровому чаті або прийому голосових викликів абонентів стільникового зв'язку в режимі hands free. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для прослуховування музики популярних жанрів і якісного озвучування ігрового процесу на ноутбуках, смартфонах і планшетах.
Завдяки використанню бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.0, забезпечуються низькі затримки, що принципово важливо для мобільного геймінгу і перегляду відеоконтенту. Крім цього навушники Razer Hammerhead TWS гарантують бездоганну стабільність сполук (в радіусі 10 м) і високу швидкість підключення/перепідключення. Стильний зовнішній дизайн цієї моделі виконаний з використанням фірмового логотипу яскравого зеленого кольору.
Конструкція пристрою і ергономічна форма вкладишів дає надійну фіксацію у вушній раковині, яка зберігається при фізичній активності. Соковите, з вираженим низькочастотним акцентом звучання навушників забезпечують динамічні випромінювачі діаметром 10 мм (відтворюють діапазон від 20 до 20000 Гц). Гарантується повна сумісність з пристроями під управлінням Android і iOS, передбачено сенсорне керування відтворенням аудіотреків і відео.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Hammerhead TWS
Усі ціни 43 →Razer Hammerhead True Wireless (RZ12-03820100-R3G1) Black RZ12-03820100-R3 | 4 999 грн. |
Гарнітура RAZER Hammerhead True Wireless 2021 RZ12-03820100-R3G1 | 4 999 грн. |
Навушники RAZER Hammerhead TWS 2021 (RZ12-03820100-R3G1) | 4 999 грн. |
Навушники Razer Hammerhead True (RZ12-03820100-R3G1) | 4 999 грн. |
Бездротові навушники Razer Hammerhead True Wireless Чорний (RZ12-02970100- | 1 249 грн. |
Була пробілема з коропки не працював 1 навушник я поміняв їх по гарантії і з наступними така сама проблема була але вже через 2 дні я і їх поміняв і наступних була аналогічна проблема через 1 неділю не рекомендую в інтернеті Звук справді не поганий але затримка відчується в іграх навіть в ігровому режимі Ламалися і заміна по гарантії не вирішувала пробілами 1 неділя Артем Малець: користуюся Razer Hammerhead TWS менше місяця |
Хороші як Airpods, так ще й дешевші Працюють не з усіма смартфонами коректно, на моєму Meizu X8 звук був тихим. |