Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-40 1 л (34121)
Bardahl XTRA 5W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 5W-40 1 л
Усі ціни 9 →Олива моторна синтетична BARDAHL XTRA 5W-40 (34121), 1л 34121 | 372 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 1л (34121) 34121 | 348 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 1л (34121) 34121 | 348 грн. |
BARDAHL 34121 | 377 грн. |
BARDAHL XTRA 5W40 C3 VW 505.01, 229.51, BMW Longlife-04 5W-40 1л. 34121 | 386 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bardahl XTRA 5W-40
Ціни на Bardahl XTRA 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-40 1 л | від 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 5 л | від 1 482 грн. | 11 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 20 л | від 4 807 грн. | 3 пропозиції |