Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-40 5 л (34123)
Bardahl XTRA 5W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 5W-40 5 л
Усі ціни 10 →Олива моторна синтетична BARDAHL XTRA 5W-40 (34123), 5л 34123 | 1 568 грн. |
Моторное масло bardahl xtra 5w40 5л (34123) | 1 763 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 5л (34123) 34123 | 1 746 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 5л (34123) 34123 | 1 746 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 5л (34123) | 1 636 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bardahl XTRA 5W-40
Ціни на Bardahl XTRA 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-40 1 л | від 348 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 5 л | від 1 482 грн. | 10 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 20 л | від 4 807 грн. | 3 пропозиції |