Всесезонна шина Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T 175/65 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T
Усі ціни 29 →Шина Petlas MultiAction PT565 175/65 R14 82T | 1 914 грн. |
Petlas MultiAction PT565 175/65 R14 82T | 1 915 грн. |
Petlas MultiAction PT565 (175/65R14 82T) | 1 890 грн. |
Petlas MultiAction PT565 175/65 R14 82T | 2 088 грн. |
Всесезонные шины Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T XL 1002579479 | 1 955 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T
Ціни на Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Petlas Multi Action PT565 175/65 R14 82T | від 1 823 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →