Зимова шина Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R 205/75 R16 108 R 205/75 R16 110 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R
Усі ціни 39 →Шина Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R | 3 788 грн. |
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110/108R | 4 069 грн. |
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110/108R | 3 760 грн. |
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110/108R | 4 426 грн. |
Barum SnoVanis 3 (205/75R16C 110R) | 3 919 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R
Ціни на Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 108R | від 4 174 грн. | 2 пропозиції | ||
Barum SnoVanis 3 205/75 R16C 110R | від 3 760 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →