Збірної диск BBS LM 7,5x17/4x100 ET40 DIA70
Відео 17 | від 43 921 до 45 100 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації BBS LM 25
Характеристики
BBS LM 7,5x17/4x100 ET40 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS LM 7,5x17/4x100 ET40 DIA70
Сортувати
BBS LM (7.5J x 17 4x100 ET40 DIA70.1) Gold На замовлення з Європи. | 45 100 грн. |
Диски BBS LM Diamond Black R17 W7,5 PCD4x100 ET40 DIA70 ID37632 | 43 921 грн. |
BBS LM (7.5J x 17 4x100 ET40 DIA70.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовлен | 45 100 грн. |
Диски BBS LM gold R17 W7,5 PCD4x100 ET40 DIA70 ID37633 | 43 921 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі