Литий диск BBS SR 7x16/5x112 ET48 DIA82
Відео 7Фото 7 | від 11 003 до 11 800 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації BBS SR 48
Характеристики
BBS SR 7x16/5x112 ET48 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS SR 7x16/5x112 ET48 DIA82
Сортувати
BBS SR 7x16 5x112 ET48 DIA82 HSG | 11 258 грн. |
Диски BBS SR 7x16 5x112 ET48 DIA82 (satin himalaya grey) | 11 779 грн. |
BBS SR (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA82) himalaya grey | 11 800 грн. |
BBS SR satin himalaya grey (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA82) | 11 755 грн. |
BBS BBS SR 7x16 5x112 ET48 DIA82 HSG | 11 016 грн. |
BBS SR 7x16 5x112 ET48 DIA82 HSG | 11 003 грн. |
BBS SR (R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA82) 1945721 | 11 533 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі