Литий диск BBS SX 9x20/5x112 ET30 DIA82
Відео 2Фото 15 | від 19 925 до 24 331 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації BBS SX 36
Характеристики
BBS SX 9x20/5x112 ET30 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS SX 9x20/5x112 ET30 DIA82
Сортувати
Литые диски BBS SX R20 W9 PCD5x112 ET30 DIA82 (platinum silver diamond cut | 22 704 грн. |
BBS SX 9x20 5x112 ET30 DIA82 PLSD | 21 631 грн. |
Диски BBS SX 9x20 5x112 ET30 DIA82 (platinum silver diamond cut) | 22 703 грн. |
BBS SX (R20 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA82) PS | 22 874 грн. |
BBS SX 9x20 5x112 ET30 DIA82 PLSD | 20 440 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі