Литий диск BBS CI-R 10,5x19/5x120 ET35 DIA82
Відео 8Фото 16 | від 27 964 до 30 774 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації BBS CI-R 53
Характеристики
BBS CI-R 10,5x19/5x120 ET35 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS CI-R 10,5x19/5x120 ET35 DIA82
BBS CI-R (10.5J x 19 5x120 ET35 DIA82.1) Silver На замовлення з Європи. | 30 774 грн. |
BBS CI-R R19 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA82.1 Black Matt 10015350 - CI2601 | 27 964 грн. |
BBS CI-R (10.5J x 19 5x120 ET35 DIA82.1) Satin Black На замовлення з Європ | 30 774 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі