Збірної диск BBS LM 7x17/4x100 ET48 DIA70,1
Відео 17 | від 43 868 до 43 912 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації BBS LM 25
Характеристики
BBS LM 7x17/4x100 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS LM 7x17/4x100 ET48 DIA70,1
BBS LM (7J x 17 4x100 ET48 DIA70.1) Brilliant Silver На замовлення з Європ | 43 868 грн. |
BBS LM (7J x 17 4x100 ET48 DIA70.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовлення | 43 912 грн. |
BBS LM (7J x 17 4x100 ET48 DIA70.1) Gold На замовлення з Європи. | 43 912 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі